Новости

Увага Карантин!!!

    Шановні абоненти!

    На час карантину Провайдером було прийняте рішення про підняття денних швидкостей з метою проведення кращого дозвілля. 
    Будьте здорові, бережіть себе та своїх близьких!


Подробнее

Увага! Увага! Увага!

    Шановні абоненти!
    У зв"язку із заходами, на підставі постанов Кабінету Міністрів України № 211,215, щодо мінімізації ризиків занесення, поширення гострої респіраторної хвороби,спричиненої коронавірусом COVID-19, з 18 березня по 03 квітня 2020 року передбачені зміни в роботі офісуПодробнее

Технічні проблеми з картками поповнення

Шановні абоненти!!! По технічним причинам, поповнення доступу до Інтернету карткою opticline, на даний час, не можливе! Поповнення рахунку за доступ до мережі Інтернет можливе через LiqPay, або через приват24. Для тих, хто придбав карту поповнення, внести її в програму  можливо буде після  вирішення технічної проблеми!. Відключення буде проводитися в ніч з 05  на 06 січня 2020 року. За додатковою інформацією  слідкуйте на нашому сайті. 
Гарних ВАМ свят!!!

Подробнее

Увага! Зміна тарифів для Гоголево з 01 жовтня 2020 року

В звязку зі збільшенням собівартості Послуги, зростанням вартості мережевого ресурсу, та зміни цінової політики кон'юнктури ринку подібних Послуг, відповідно до пунктів 1 і 2 статті 190 Господарського кодексу України, статті 4.6 і 7 ЗУ « Про ціни і ціноутворення» ми вимушені підвищити вартість послуг  з 01 жовтня 2020 року для фізичних осіб, мешканців приватного сектору та корпоративних клієнтів.  


Подробнее

Увага! Зміна тарифів в с.Сагайдак з 01 січня 2020 року

 В звязку зі збільшенням  собівартості Послуги, зростанням цін на комплектуючі частини, зростанням вартості мережевого ресурсу, та зміни цінової політики кон'юнктури ринку подібних Послуг, збільшується її  вартість .       З 01 січня 2020  вступають в дію нові тарифи:

 Пакет                                                    швидкість мбіт/сек.,до:                                                  вартість,грн.: 
 Minimal        7 110,00 
 Standart      15 160.00
 Optimal        30 200,00 
 Літній      50 300,00 Подробнее